دانلود فیلم ایرانی سال دوم دانشکده من با لینک مستقیم

دانلود فیلم سال دوم دانشکده من به کارگردانی رسول صدرعاملی به تهیه کنندگی مسعود ردایی در موضوع درام ، اجتماعی ساخته و تولید شده است در فیلم سینمایی سال دوم دانشکده من بازیگران جوان زیادی نقش آفرینی کرده اند از جمله سها نیاستی، فرشته ارسطویی، علی مصفا، پدرام شریفی، بابک حمیدیان، ویشکا آسایش، شقایق فراهانی، نیلوفر خوش خلق، علی استادی، مریم بوبانی، شیوا خسرومهر و افشین هاشمی که شما می توانید این فیلم زیبا را از سایت پیشگام مووی دانلود و دریافت نمایید

تیزر فیلم قرار گرفت

دانلود فیلم سال دوم دانشکده من

کارگردان : رسول صدرعاملی

موضوع : اجتماعی

سال تولید : 1396

مدت فیلم : 90 دقیقه

زمان اکران در سینما : مهر 1398

بازیگران فیلم عبارتند از : سها نیاستی • فرشته ارسطویی • علی مصفا • پدرام شریفی • بابک حمیدیان • ویشکا آسایش • شقایق فراهانی • نیلوفر خوش خلق • علی استادی • مریم بوبانی • شیوا خسرومهر • افشین هاشمی

ماجرای فیلم از این قرار که :

مهتاب و آوا دانشجویان سال دوم دانشکده هستند که به اتفاق تعدادی دیگر از همکلاسی‌هایشان برای یک سفر چند روزه دانشجویی از تهران به اصفهان می‌روند.

ادامه مطلب

دانلود فیلم ایرانی پریناز با کیفیت عالی

دانلود سریال جدید آقازاده

دانلود فیلم ایرانی من از سپیده صبح بیزارم با لینک مستقیم

• ,فیلم ,سال ,دانشکده ,دوم ,دانلود ,سال دوم ,دوم دانشکده ,دانشکده من ,دانلود فیلم ,افشین هاشمی

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ssb اللهُ نُورُ السَّمَاوَاتِ وَالأَرض پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد آثار استاد اکبر محمودی کنترل شهوت آشنایی با شرکت ها روزمرگی هایم... BARTAR Cooking گیلبرت راه حل جامع برای رفع مشکلات خیریه ها جواد نیوز